
At Profili
HÜMA
♂ KARAÜZÜM×♀ CANKUŞUM
🕐 A.E.ALKIŞ
🏅 MUSTAFA BİLİR (%100)
🏠 ERKAN BAL (%100)
HÜMA, 3 koşuluk geçmişinde %33 birincilik ve %33 tabela (ilk 3) oranı elde etti. İzmir hipodromunda 3 koşuda %33 kazanma oranıyla dikkat çekiyor. 2019 doğumlu, 7 yaşında.
- Koşu
- 3
- Birinci
- 1
- İkinci
- 0
- Üçüncü
- 0
- İkramiye (TJK, kesit)
- 85.500 TL
- En İyi (mesafeden bağımsız)
- 59.50sn
| Tarih | Hipodrom | Mesafe | Pist | Sıra | Derece | Jokey | Ganyan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-02-03 | İzmir | 1900m | Kum | 11 | 2:33.97 | MUH.OK AP | 36,55 |
| 2023-01-22 | İzmir | 1400m | Kum | 7 | 1:50.46 | H.ŞİMŞEK | 31,20 |
| 2022-04-28 | İzmir | 900m | Çim | 1 | 0:59.50 | B.M.MIRIK | 11,10 |
En güçlü zemin
Kum
2 koşu
Son 3 ilk 3
1/3
1 galibiyet
Ortalama bitiş
6,3
Son 3 koşu
Ara derece yok
Son 3 koşu formu
☀️ Kum
11.
sıra
1900m
İzmir
2023-02-03
☀️ Kum
7.
sıra
1400m
İzmir
2023-01-22
🌱 Çim
1.
sıra
900m
İzmir
2022-04-28
Form çizgisi
Yukarı daha iyi
Bitiş dağılımı
Son 3
%33
kazanma
Son 600/800 ara derecesi bulunmuyor.
Zemin ve mesafe haritası
Kazanma, ilk 3 ve koşu sayısı birlikte okunur
| Sprint | Orta | Uzun | |
|---|---|---|---|
| ☀️ Kum | — | %0 2 koşu | — |
| 🌱 Çim | %100 1 koşu | — | — |
| ⬡ Sentetik | — | — | — |
Zemin Dağılımı
Mesafe Dağılımı
Hipodrom Etkisi
Jokey Eşleşmeleri
TJK yarış içi ara pozisyon/split zamanı kaydetmiyor — "yarışın neresinde koştu" gibi bir konum grafiği bu yüzden gösterilmiyor. Aşağıdaki göstergeler tamamen gerçek geçmiş sonuçlardan (kulvar, derece, mesafe, sıra) dolaylı olarak türetilir.
Hız tutarlılığı
Değişken
3 koşu, CV %9.3
Düşük CV = tempo tutarlı
Mesafe değişimine tepki
Uzadı
2 koşu
Kulvar Eğilimi
Mesafe Değişimine Tepki
| Kardeşi | Aygır | K. | 1. | 2. | 3. | Kazanç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KABAKÇİÇEĞİ | EFEM | 8 | 1 | 0 | 1 | 96.945 t |
| ASLANIM | SARRAF | 26 | 2 | 1 | 2 | 198.921,3 t |
| BAL AYCA | TAMERİNOĞLU | 5 | 0 | 0 | 0 | 24.955 t |
| TULİPA | TURBO | 15 | 2 | 5 | 2 | 1.255.850 t |
Toplam galop
4
kayıtlı seans
Son 30 gün
0
yakın dönem çalışma
En sık mesafe
400m
4 kayıt
Galop formu (400m, karşılaştırılabilir tek mesafe)
Son çalışmaların tempo çizgisi
Yukarı daha hızlı
28.00sn
400m
İzmir
2022-04-26
28.00sn
400m
İzmir
2022-04-23
29.50sn
400m
İzmir
2022-04-20
Ara derece haritası
Koyu hücre aynı mesafede daha hızlıdır
| Seans | 600m | 400m |
|---|---|---|
| 2022-04-26 İzmir | — | 0.28.00 |
| 2022-04-23 İzmir | 0.42.00 | 0.28.00 |
| 2022-04-20 İzmir | — | 0.29.50 |
| 2022-04-07 İzmir | — | 0.27.50 |
Mesafe temposu
600m
400m
Galop kayıtları
| Tarih | Merkez | Çalışma | Pist | Pist Durumu | Çaba | Mesafe | Süre | Ara dereceler | Kaynak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-04-26 | İzmir | Sprint | Kum | — | R | 400m | 0.28.00 | 400m: 0.28.00 | |
| 2022-04-23 | İzmir | Galop | Kum | — | R | 600m | 0.42.00 | 600m: 0.42.00 · 400m: 0.28.00 | |
| 2022-04-20 | İzmir | Sprint | Kum | — | R | 400m | 0.29.50 | 400m: 0.29.50 | |
| 2022-04-07 | İzmir | Sprint | Kum | — | R | 400m | 0.27.50 | 400m: 0.27.50 |
Video kaynağı eklenmedi — bu galop kayıtlarına ait gerçek TJK video kodu (kosuKodu/atKodu) bu kaynakta yok.
