Ana Sayfa › Atlar › CAN GÜRLER

At Profili
CAN GÜRLER
♂ JOKER×♀ PERVANE
🕐 H.DEĞİRMENCİ
🏅 EYYÜP AYDINLIKTA (%100)
🏠 AHMET ZENGİN. (%100)
CAN GÜRLER, 2 koşuluk geçmişinde %0 birincilik ve %0 tabela (ilk 3) oranı elde etti. 2020 doğumlu, 6 yaşında.
- Koşu
- 2
- Birinci
- 0
- İkinci
- 0
- Üçüncü
- 0
- İkramiye (TJK, kesit)
- 0 TL
- En İyi (mesafeden bağımsız)
- 98.13sn
| Tarih | Hipodrom | Mesafe | Pist | Sıra | Derece | Jokey | Ganyan |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-05-27 | Diyarbakır | 1100m | Kum | 13 | 1:52.11 | Y.ÇELİKBAŞ AP | 46,00 |
| 2023-05-15 | Şanlıurfa | 1200m | Kum | 13 | 1:38.13 | E.AKKILIÇ AP | 52,75 |
Kaynak: TJK
En güçlü zemin
Kum
2 koşu
Son 2 ilk 3
0/2
0 galibiyet
Ortalama bitiş
13,0
Son 2 koşu
Ara derece yok
Son 2 koşu formu
☀️ Kum
13.
sıra
1100m
Diyarbakır
2023-05-27
☀️ Kum
13.
sıra
1200m
Şanlıurfa
2023-05-15
Form çizgisi
Yukarı daha iyi
Bitiş dağılımı
Son 2
%0
kazanma
Son 600/800 ara derecesi bulunmuyor.
Zemin ve mesafe haritası
Kazanma, ilk 3 ve koşu sayısı birlikte okunur
| Sprint | Orta | Uzun | |
|---|---|---|---|
| ☀️ Kum | %0 2 koşu | — | — |
| 🌱 Çim | — | — | — |
| ⬡ Sentetik | — | — | — |
Zemin Dağılımı
Mesafe Dağılımı
Hipodrom Etkisi
Jokey Eşleşmeleri
TJK yarış içi ara pozisyon/split zamanı kaydetmiyor — "yarışın neresinde koştu" gibi bir konum grafiği bu yüzden gösterilmiyor. Aşağıdaki göstergeler tamamen gerçek geçmiş sonuçlardan (kulvar, derece, mesafe, sıra) dolaylı olarak türetilir.
Mesafe değişimine tepki
Kısaldı
1 koşu
Kulvar Eğilimi
Mesafe Değişimine Tepki
| Kardeşi | Aygır | K. | 1. | 2. | 3. | Kazanç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AYHANAĞA | DEHA | 5 | 0 | 1 | 0 | 15.800 t |
| ÇÖL HABERCİSİ | ÖZHABER | 11 | 1 | 0 | 2 | 32.700 t |
| GÜLAYFER | GOBAKBEY | 79 | 5 | 11 | 10 | 454.216,3 t |
| YUSUFOĞLU | ATOMKARINCA | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 t |
| SEMAHATUN | ATİKBEY | 12 | 1 | 1 | 0 | 56.637,5 t |
| KRAL EREN | TURBO | 5 | 0 | 0 | 0 | 2.558,8 t |
| NURÇAY AĞASI | KURUŞAĞA | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 t |
Toplam galop
7
kayıtlı seans
Son 30 gün
0
yakın dönem çalışma
En sık mesafe
400m
7 kayıt
Galop formu (400m, karşılaştırılabilir tek mesafe)
Son çalışmaların tempo çizgisi
Yukarı daha hızlı
30.50sn
400m
Şanlıurfa
2023-05-13
34.10sn
400m
Şanlıurfa
2023-04-29
33.40sn
400m
Şanlıurfa
2023-03-31
Ara derece haritası
Koyu hücre aynı mesafede daha hızlıdır
| Seans | 800m | 600m | 400m |
|---|---|---|---|
| 2023-05-13 Şanlıurfa | — | 0.45.60 | 0.30.50 |
| 2023-04-29 Şanlıurfa | 1.01.00 | — | 0.34.10 |
| 2023-03-31 Şanlıurfa | 1.01.40 | — | 0.33.40 |
| 2023-03-30 Şanlıurfa | — | — | 0.30.00 |
| 2023-03-24 Şanlıurfa | — | 0.44.00 | 0.29.50 |
| 2023-03-11 Şanlıurfa | — | 0.47.00 | 0.31.00 |
| 2023-03-06 Şanlıurfa | — | — | 0.33.50 |
Mesafe temposu
800m
600m
400m
Galop kayıtları
Kaynak: TJK
| Tarih | Merkez | Çalışma | Pist | Pist Durumu | Çaba | Mesafe | Süre | Ara dereceler | Kaynak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-05-13 | Şanlıurfa | Galop | Kum | İç | HÇ | 600m | 0.45.60 | 600m: 0.45.60 · 400m: 0.30.50 | |
| 2023-04-29 | Şanlıurfa | Galop | Kum | — | Ç | 800m | 1.01.00 | 800m: 1.01.00 · 400m: 0.34.10 | |
| 2023-03-31 | Şanlıurfa | Galop | Kum | İç | Ç | 800m | 1.01.40 | 800m: 1.01.40 · 400m: 0.33.40 | |
| 2023-03-30 | Şanlıurfa | Sprint | Kum | İç | R | 400m | 0.30.00 | 400m: 0.30.00 | |
| 2023-03-24 | Şanlıurfa | Galop | Kum | İç | Ç | 600m | 0.44.00 | 600m: 0.44.00 · 400m: 0.29.50 | |
| 2023-03-11 | Şanlıurfa | Galop | Kum | İç | HÇ | 600m | 0.47.00 | 600m: 0.47.00 · 400m: 0.31.00 | |
| 2023-03-06 | Şanlıurfa | Sprint | Kum | — | HR | 400m | 0.33.50 | 400m: 0.33.50 |
Video kaynağı eklenmedi — bu galop kayıtlarına ait gerçek TJK video kodu (kosuKodu/atKodu) bu kaynakta yok.
